Bezpłatna aplikacja

Dzięki nowoczesnej technologii, możesz mieć nie tylko kontrolę nad własnym samochodem zawsze w zasięgu ręki, ale też nad całą flotą samochodów firmowych.

Aplikacja na telefon, tablet i komputer

Dzięki nowoczesnej technologii, możesz mieć nie tylko kontrolę nad własnym samochodem zawsze w zasięgu ręki, ale
też nad całą flotą samochodów firmowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewni Ci spokojną głowę oraz
możliwość reagowania na wszelkie niedogodności i nieprzewidziane wypadki w czasie rzeczywistym. Kupując u nas
lokalizator GPS, aplikacja dedykowana do naszych urządzeń jest do Twojej dyspozycji, zawsze gotowa do pomocy
Dodatkowo każdemu użytkownikowi, zapewniamy najskuteczniejsze metody powiadomień wychodzące z aplikacji:
push i e-mail. Gwarantuje to stały przepływ informacji między systemem, a użytkownikiem platformy ARDERO.

Warto zaznaczyć, że nasza aplikacja GPS działa na różnych oprogramowaniach telefonów. Zatem bez względu na to, czy posiadasz telefon Huawei, Samsung czy iPhone, nasza aplikacja się sprawdzi. Działa bowiem na systemach Android, iOS, a nawet i Windows Phone.

DLACZEGO MY?

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do zarządzania flotą pojazdów?

Oferowany przez nas system GPS stanowi sprawdzone, niezawodne i innowacyjne narzędzie, pozwalające stale kontrolować położenie floty pojazdów. Umożliwia Państwu wyznaczanie trasy, punktów docelowych i miejsc postoju, a także śledzenie najważniejszych parametrów eksploatacyjnych. Ponadto dostarcza rozbudowany system raportowania, analizuje zużycie paliwa i informuje o przekroczeniu stref oraz ewentualnym przerwaniu sygnału. 

Sprzedajemy
Montujemy
Serwisujemy

Wybrane funkcje naszej aplikacji

Odczyt raportów alarmów i ostrzeżeń. Śledzenie pozycji samochodu lub maszyny w czasie rzeczywistym. Informacja o aktywnej usłudze SENT. Pełna informacja danych z komputera pojazdu w tym średnie spalanie i aktualna ilość paliwa w zbiorniku.

Kontrola paliwa

Kontrola paliwa to nie tylko sprawdzanie, czy w firmie ma miejsce kradzież paliwa. To przede wszystkim możliwość zauważenia wszelkich nieprawidłowości, które mogą wywoływać niepożądane konsekwencje finansowe.

Powiadomienia

Powiadomienia GPS to szczególny rodzaj powiadomień, informujących o konkretnych zdarzeniach miedzy innymi: przekroczenie prędkości, opuszczenie strefy, tankowanie paliwa i wiele innych.

Obroty silnika

Optymalne obroty silnika są kluczowe do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdu. Możesz obniżyć spalanie pojazdu oraz wydłużyć żywotność silnika i całego układu napędowego. Każdy zawodowy kierowca docenia obrotomierz na desce rozdzielczej. Tak samo ty możesz wykorzystać te informacje, analizując pracę swojej floty.

Podgląd pozycji na mapie

Podstawową funkcją systemu monitoringu ARDERO jest śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Na bieżąco kontrolujemy lokalizację pojazdu, sprawdzimy czy pojazd aktualnie jest w ruchu lub jaką ma prędkość.

Firma godna polecenia, współpracujemy od kilku lat i zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań
Maciej Kowalski
4.5/5